Укр
Рус

Код товару: AR_3009907
| Ємність | 50000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для роутера |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB, USB Type C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, microUSB, 3 х USB |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1020 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 5 A, 3 A, 4.5 A, 2.22 A, 1.67 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 2.4 A, 2 А, 1.5 А |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | пластик, термопластик |
| Розмір | 154 х 70 х 55 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 287 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00