Укр
Рус






Код товару: AR_3004213
Завдяки запатентованій антивібраційне корпусу, бекплейн CBP-2141SAS відповідає встановленим стандартам.
Корпус CBP-2141SAS виготовлений з високоякісного алюмінію і вимагає всього два 5.25" дюйма та надає місця для трьох 3,5", або 2,5" HDD або SSD.
Бекплейн підтримує SATA I / II / III та SAS I / II.
| Інтерфейс накопичувачів | SATA, SAS |
| Рівні RAID | не має |
| Інтерфейс підключення | SATA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.09 кг |
| Живлення | 2 x SATA |
| Охолодження | 1 х 70 мм |
| Розміри | 207 x 146 x 86 мм |
| Форм-фактор | 2 x 5.25", 3 x 3.5", 3 x 2.5" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 673 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00