Укр
Рус

Код товару: AR_3016098
Занурювальний блендер серії MultiQuick 1. Максимальна потужність моторного блоку: 600 Вт. Кількість швидкостей: 2. Колір: білий/синій.
У комплектацію входить:
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 600 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | подрібнювач, насадка для пюре, насадка-вінчик, насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Колір | синій, білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Вага | 0.6 кг |
| Габарити | 375 х 68 х 68 мм |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00