Укр
Рус

Код товару: AR_3016122
Занурювальний блендер серії MultiQuick 5 Pro. Максимальна потужність двигуна: 1000 Вт. Кількість швидкостей: 25 + турбо режим. Колір чорний. У комплектацію входить: моторний блок із системою EasyClick Plus (Type: HB501BI); металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією PowerBel VPlus та SplashControl; насадка подрібнювач на 500 мл; віночок для збивання та перемішування; насадка для приготування пюре; мірна склянка з чіткою мірною шкалою на 600 мл.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-блендер, насадка для пюре, ніж для подрібнення, насадка-вінчик |
| Кількість швидкостей | 25 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим, турборежим |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Вага | 0.6 кг |
| Габарити | 208 х 68 х 62 мм |
| Додаткові ємності | мірний стакан, чаша подрібнювача |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі, захист двигуна від перегріву |
| Режими роботи | подрібнення, приготування пюре, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 972 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00