Укр
Рус

Код товару: AR_3016081
Надійний двигун високої потужності Вас не підведе. Він енергоефективний і має збільшений термін служби.
Легко готувати і очищатиПісля використання просто зніміть насадку для подрібнення і промийте її під проточною водою. Так її зручно зберігати.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 560 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик, насадка-блендер, подрібнювач |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.5 л |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 5.1 x 35.5 x 5.1 см |
| Додаткові ємності | чаша для смузі |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Режими роботи | подрібнення, змішування, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 816 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00