Укр
Рус

Блендер TEFAL BL438831
Сучасні вимоги. Tefal BL438831 - стаціонарний блендер від всесвітньо відомого бренду, продукція якого відповідає всім вимогам сучасного споживача. Побутова техніка компанії Tefal поєднує в собі високу якість, бездоганну надійність і стильний дизайн.
Потужність мотора. Дана модель має потужність 800 Вт. Надійний мотор забезпечує стабільну роботу і дозволить впорається з різними кулінарними завданнями. Блендер комплектується чашею з ємністю 1,75 літра. Вона відмінно підійде для більшої родини. З даними блендером ви зможете готувати різні фруктові коктейлі, соуси, смузі. Також, можна приготувати пюре і соуси.
Нержавіюча сталь. Блендер Tefal BL438831 отримав якісні леза виготовлені з нержавіючої сталі, який гарантовано прослужать багато років і не втратять своєї гостроти. Вони без проблем справляються з продуктами будь-якої твердості.
Робота блендера. Для роботи є 3 швидкості. Перемикання швидкостей механічне. Є функція подрібнення, яка підійде для колки і подрібнення льоду. Також, блендер оснащений імпульсивним режимом. Чаша виготовлена із загартованого скла, що забезпечує її надійність і довговічність. Для зручності використання, на чаші є вимірювальна стрічка.
Зручність у догляді. Блендер Tefal BL438831 простий в догляді так як його можна мити в посудомийній машині. Корпус пристрою виготовлений з пластику. Блендер отримав стильний дизайн і виглядає дуже привабливо. Він має компактні габарити і не займе багато місця на вашій кухні.
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 800 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 1250 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Функції | колка льоду, імпульсний режим |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 1.25 л |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити | 342 х 283 х 190 мм |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал корпусу | пластик + сталь |
| Особливості | блокувальний механізм, леза з нержавіючої сталі, захист двигуна від перегріву, протиковзкі ніжки |
| Режими роботи | подрібнення, змішування |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 522 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00