Укр
Рус

Потужний 600-ватний мотор
Блендер Tefal HB533138 використовує в своїй діяльності двигун, потужність якого дорівнює Потужність 600 Вт. Такий варіант здатний створювати високий крутний момент, що, в свою чергу, стає відмінним способом обробити різні види продуктів, якими б щільними вони не були. При цьому даний мотор здатний працювати тривалий час і без збоїв, тому що його конструкція відмінно продумана виробником.
Змішуючий віночок
Комплектація віночком дозволила розширити робочі можливості пристрою, тим самим зробивши його не просто подрібнюючим, але і збивають. Насадка обертається і за рахунок своєї структури насичує склад дрібними бульбашками, які, в свою чергу, створюють необхідну структуру.
Подріблення ємність
Подрібнювач закритого типу з гострими ножами призначений для переробки сухих складів, трав, хліба, м'яса та ін . У ньому можна працювати з будь-якими інгредієнтами, яким потрібна закрите середовище для подрібнення.
Мірна ємність з носиком
В наборі разом з блендером поставляється і мірний стакан. Він зроблений з безпечного пластика, який дозволить застосовувати пристрій в харчових цілях. Будова стаканчика таке, що високі стіни не дають складам розбризкується, зберігаючи чистоту навколо вас, коли відбувається робота з блендером. При цьому на верхній частині є носик, який допоможе налити вийшла рідина в будь-яку іншу ємність.
Насадка з куполом і ножами
Куполообразная насадка стала основним робочим інструментом. Вона оснащена парасолькою, який не дасть крапельок розлетітися в різні боки, коли ви будете активно подрібнювати або змішувати їжу. Під парасолькою розташовується ніж, який не піддається корозії і тривалий час зберігає свою гостроту. Разом з двигуном він здатний перетворити практично будь-який продукт в однорідну масу без єдиного грудки.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 600 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-вінчик |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.8 л |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 405 х 84 х 70 мм |
| Додаткові ємності | мірний стакан, чопер |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 218 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00