Укр
Рус

Ручний блендер, який забезпечує потужне змішування
Ручний блендер Quickchef+ від Tefal забезпечує виняткову продуктивність. Ексклюзивна технологія Powelix забезпечує вражаючу гладкість, і може прискорювати роботу на 30% для отримання кремоподібних і рівних текстур - навіть з найтвердіших інгредієнтів!
Швидкі результати
Технологія Powelix Blades допомагає досягти результатів подрібнення на 30% швидше, забезпечуючи ідеальну кремоподібну текстуру - навіть з найтвердіших інградієнтів.
Кухонний комбайн 5 в 1
Удоскональте свій кулінарний досвід з універсальною насадкою для кухонного комбайна 5 в 1 - ідеальною для натирання, нарізання, шинкування, змішування та подрібнення.
Тихий режим
Відкрийте для себе більш комфортне ручне змішування зі зниженим рівнем шуму завдяки цьому спеціальному налаштуванню, яке робить процес подрібнення вдвічі тихіше.
Повний пакет аксесуарів
Нарізайте та подрібнюйте за допомогою компактної насадки-подрібнювача, готуйте ідеальний майонез за допомогою насадки-вінчика, а для легкого змішування використовуйте дозувальну чашу.
Простий у використанні циферблат зі швидкостями
Зручний у використанні циферблат тримає 20 змінних швидкостей і турборежим під рукою, а також надає можливість перемикання швидкостей під час змішування.
Розширені функції дизайну
Сучасний прилад з функціями для покращення процесу змішування: ергономічна ручка з м'яким покриттям, міцний металевий корпус та захист від розбризкування.
Деталі, які можна мити в посудомийній машині
Знімні деталі, які можна мити в посудомийній машині, забезпечують ідеальну щоденну зручність і гарантують щоразу легке очищення.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим, захист двигуна від перегрівання |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.8 л |
| Вага | 2.4 кг |
| Габарити | 7 x 41,5 x 7 см |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Особливості | ручка з м'яким покриттям, технологія POWELIX, функція тихого режиму |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, шинковка, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 669 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00