Укр
Рус

Код товару: AR_3024754
Вікова категорія - дорослі, 23 см, 15 см, 8 см, 23 х 15 х 8 см, Матеріал - EVA, Колір - чорний
| Вікова категорія | дорослі |
| Матеріал | EVA |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 23 см |
| Розміри | 23 х 15 х 8 см |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
312 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00