Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 20V 65W 3.25A USB Wall Mount (WM1ST20V65WUSB) - фото 1
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 20V 65W 3.25A USB Wall Mount (WM1ST20V65WUSB)
Код товару: TM_1811482
Про товар
Сумісність: Lenovo
Потужність: 65 Вт
Вихідна напруга: 20 В
Вихідний струм: 3.25 А
Роз'єм: USB
Характеристики
Бренд
1stCharger
Сумісний бренд
Lenovo
Продавець
thm
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-20%