Укр
Рус






Код товару: AR_3005918
ATX, 500 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 1хPCI-E 6+2pin, SATA - 3, Peripheral - 3, +12V1 - 38A, 1x120 мм, 180 х 140 х 86 мм
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 500 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | немає |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 180 |
| OutputCurrent +12V1 | 38A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 16A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), SIP (Захист від стрибків струму і напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin, 1хPCI-E 6+2pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 180 х 140 х 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 622 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00