Укр
Рус












Код товару: AR_3006001
ATX 12V v3.0, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1х12 4pin,2х6 2pin, SATA - 6, Peripheral - 2, +12V1 - 87.5A, 1x135 мм, 160 x 150 x 86 мм
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 87.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 4 |
| Підключення відеокарти | 1х12 4pin,2х6 2pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 588 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00