Блок живлення для систем відеоспостереження Ajax 12-24VPSU для Hub2 - фото 1
Блок живлення для систем відеоспостереження Ajax 12-24VPSU для Hub2
Код товару: AR_3015602
Про товар
Використовуйте систему безпеки в приміщеннях з відсутнім або нестабільним електропостачанням. Блок живлення на 12В - 24В дозволяє підключити Hub 2, Hub 2 Plus або ReX 2 до електромереж низької напруги, а також використовувати резервні джерела живлення.
Сумісність та встановлення
Встановлюється в корпус пристрою, замінюючи встановлений блок живлення 110/230В.
Типплата
Вихідна напруга4.8 В ± 3%
Вихідний струм1.5 А
Формат перетворенняімпульсний
Країна виробникУкраїна
Вага26 г
Висота98 мм
Вхідна напруга8-20 В
Глибина17 мм
Регулювання вихідної напругині
Ширина70 мм