Укр
Рус

Код товару: AR_3015602
Плата блоку живлення для підключення Ajax Hub 2 / Hub 2 Plus / ReX 2 до електромереж низької напруги, а також використовувати зовнішні джерела резервного живлення
Використовуйте систему безпеки в приміщеннях з відсутнім або нестабільним електропостачанням. Блок живлення на 12В - 24В дозволяє підключити Hub 2, Hub 2 Plus або ReX 2 до електромереж низької напруги, а також використовувати резервні джерела живлення.
Ajax захистить будинок, навіть якщо він - на колесах. З блоком живлення на 12-24В система безпеки може подорожувати разом з вами, підключившись до автомобільного або портативного акумулятора.
А щоб Ajax завжди охороняв вашу яхту біля причалу, вставте SIM-карту і підключіть хаб до бортової мережі або акумулятора.
Сумісність та встановлення
Блок живлення розроблений і сумісний тільки з централлю Hub 2 | Hub 2 Plus | ReX 2. Має стандартний штекер power jack для підключення кабелю і комплектується клемним перехідником.
Встановлюється в корпус пристрою, замінюючи встановлений блок живлення 110/230В.
| Тип | плата |
| Вихідна напруга | 4.8 В ± 3% |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26 г |
| Висота | 98 мм |
| Вхідна напруга | 8-20 В |
| Глибина | 17 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 70 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
966 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00