Укр
Рус

Код товару: AR_3015587
Full Energy BBG-245 - двоканальний імпульсний блок безперебійного живлення, з вихідною напругою 24 В, призначений для живлення різних пристроїв. Блок живлення має металевий корпус білого кольору, в який можна вставити два акумулятори ємністю до 7 Ач. Вони купуються окремо. Також корпус має кришку і замок.
Full Energy BBG-245 призначений для внутрішньої установки. Блок живлення створений для резервного підживлення пристроїв, для роботи яких потрібна напруга 24 Вольт. Підходить для безперебійної подачі електроживлення таким пристроям як відеокамери, зчитувачі, електронні замки, клавіатури, охоронні датчики та інші прилади систем відеоспостереження та охорони.
Блок живлення призначений для настінного кріплення - для цього на задній стінці передбачено 2 отвори. Для захисту від крадіжки чи втручання у роботу передбачено закриття боксу на замок.
Блок безперебійного живлення має захист від глибокого розряду та стабілізацію напруги.
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 308 мм |
| Вхідна напруга | 190-240В |
| Глибина | 83 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 338 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 082 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00