Укр
Рус

Код товару: AR_3015575
Імпульсний безперебійний блок живлення Full Energy BBGP-1210 перетворює мережеву напругу 220V AC в напругу 12V DC, вихідний струм 10 А. 2 канала. Корпус виконаний з пластику білого кольору. Без акумулятора. Можлива установка акумуляторів ємністю 1.2Аг, 2.2Аг, 4Аг, 7Аг, 9Аг, 12Аг, 17Аг. Призначений для організації безперебійного живлення в системах відеоспостереження та контролю доступу.
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 380 мм |
| Вхідна напруга | 190-240В |
| Глибина | 110 мм |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від глибокого розряду АКБ |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 300 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 646 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00