Укр
Рус

Код товару: AR_3015577
Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний. Живлення AC100 - 240В/50-60 Гц клемник, вихідна напруга DC12...14В/3A, клемник. Захист від перенапруження, КЗ, перевантаження по струму, а також захист заряду/розряду акумулятора. Корпус пластиковий з кришкою. Розміри: 210 х 155 х 90 мм
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В, 12 - 14 В, 14 В, 13 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 210 мм |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Глибина | 90 мм |
| Захист | захист від глибокого розряду АКБ, захист від перевантаження |
| Регулювання вихідної напруги | так |
| Ширина | 155 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 106 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00