Укр
Рус

Код товару: AR_3015603
Full Energy BBGP-123 - це імпульсний блок безперебійного живлення, що дозволяє захистити охоронну сигналізацію від стрибків напруги і тим самим уберегти її від виходу з ладу. Блок має вихід на 12В/3А із клемним способом підключенням проводів. На вхід подається напруга AC ~220В. Силовий провід також підключається клемами.
ББП Full Energy BBG-123 підтримує функції стабілізації вихідної напруги, захисту акумулятора від глибокого розряду, перенапруги та перевантаження струмом. Конструктивно ББП Full Energy BBGP-123 розміщено у пластиковому корпусі з кришкою. У цей корпус можливе встановлення акумуляторів ємністю 1.2 Aч, 2.2 Aч, 4 Aч, 7 Aч штатним підключенням.
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Глибина | 90 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 155 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 245 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00