Укр
Рус

Код товару: AR_3015604
Блок живлення (перетворювач) для LED стрічки, одноканальний, вихід: 12 В/16.67 А, клемник; вхід: AC 176 – 264 В, клемник; потужність 200 Вт; металевий корпус. Розміри 225 x 62 x 40 мм.
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 16.67 А |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 40 мм |
| Вхідна напруга | 176-264В |
| Глибина | 225 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 62 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
792 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00