Укр
Рус

Код товару: AR_3015607
Блок живлення Full Energy BGP-123Lite - використовується для перетворення напруги. Сучасний та надійний блок живлення знадобиться для постачання електроенергією пристроїв охоронних систем та відеоспостереження.
Блок живлення BGP-123Lite гарантує стабільну роботу будь-яких електронних пристроїв.
У галузі систем відеоспостереження найбільшого поширення набули саме імпульсні блоки живлення.
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Глибина | 118 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 53 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
442 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00