Укр
Рус

Код товару: AR_3015563
Блок живлення — основа стабільної роботи будь-яких електронних приладів! В галузі систем відеоспостереження саме широке розповсюдження отримали саме імпульсні блоки живлення. Основний принцип роботи імпульсного блоку живлення - перетворення змінної напруги мережі в високочастотну змінну напругу прямокутної форми, яка трансформується до необхідних значень, випрямляється, фільтрується.
Green Vision GV-SAS-З 12V2A (24W) - імпульсне джерело живлення напругою 12В для систем відеоспостереження, для систем світлодіодного освітлення, для мережевого обладнання та промисловості. Допустима напруга на вході знаходиться в діапазоні від 110 до 240 В. Сила струму на виході 2А (24W). Закритий (адаптерний) тип. Матеріал виготовлення корпусу - пластик.
Товари від виробника Green Vision відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю. І хоча на перший погляд ви начебто переплачуєте за бренд, насправді ви економите на гарантійному та сервісному обслуговуванні, та ремонті. Фахівцями компанії постійно ведуться розробки не тільки найсучаснішої апаратури найвищої якості, що задовольняє запити самого вимогливого споживача, але і, головне, розрахованої на масового покупця.
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 2 А |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Вихідний роз'єм | 5.5 х 2.1 |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 30 мм |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Глибина | 90 мм |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 45 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
322 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00