Укр
Рус

Код товару: AR_3015569
Kraft KRF-1203PS – компактний пластиковий триамперний блок живлення імпульсного типу, призначений для подачі стабілізованої напруги 12 Вольт на різне слаботочне обладнання. Допустима напруга по входу коливається від 110 до 220 Вольт.
У бік з'єднання з обладнанням йде шнур завдовжки 100 сантиметрів. У бік з'єднання із мережею 220 Вольт також йде шнур, але з довжиною 110 сантиметрів. Наявне світлодіодна індикація. Розміри: 125х55х33.
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вихідний роз'єм | 5.5 х 2.5 |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 мм |
| Вхідна напруга | 110-220В |
| Глибина | 55 мм |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 125 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
384 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00