Укр
Рус

Код товару: AR_3015578
Kraft KRF-1210PB - двоканальний 10-ти приміщення повинна бути захищена блок живлення імпульсного типу в металевому периферійному корпусі для якісного постачання охоронної сигналізації, обладнання зі складу систем відеоспостереження, автоматики освітлення і інших подібних слабкострумових систем, які потребують в харчуванні напруга 12 Вольт. Потужність по виходу 120 Ватт. По входу допустимо змінну напругу в межах від 110 до 220 Вольт. Передбачена високоефективний захист від перевантаження і КЗ. Розміри блоку: 200х100х43.
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 43 мм |
| Вхідна напруга | 155 - 265В |
| Глибина | 200 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
594 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00