Укр
Рус

Код товару: AR_3015586
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1220LED з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під дві акумуляторні батареї 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 18 В/22 А, вхідна напруга 190-265 В.
ЗастосуванняЗдійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 20 А |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 395 мм |
| Вхідна напруга | 190-265В |
| Глибина | 165 мм |
| Захист | захист від короткого замикання, тепловий захист, захист від глибокого розряду АКБ, підключення невірної полярності АКБ |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 285 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 892 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00