Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPS12-120 - фото 1
Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPS12-120
Код товару: AR_3015568
Про товар
Типклемний
Вихідна напруга12 В
Вихідний струм10 А
Вихідна потужність120 Вт
Вихідний роз'ємклемна колодка
Формат перетворенняімпульсний
Матеріал корпусуметал
Країна виробникКитай
Вага420 г
Висота43 мм
Вхідна напруга100-240В
Глибина200 мм
Захистзахист від короткого замикання
Регулювання вихідної напругині
Ширина98 мм