Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP10-5 - фото 1
Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP10-5
Код товару: AR_3015610
Про товар
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP 5В - допоможе забезпечити енергією твої пристрої, наприклад тюнер T2, комутатори, оптичні та медіа конвертери, пристрої автоматики і інші пристрої, що використовують 5.5 / 2.5. Даний адаптер крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.
Типвилочний
Вихідна напруга5 В
Вихідний струм2 А
Вихідна потужність10 Вт
Вихідний роз'єм5.5 х 2.5
Формат перетворенняімпульсний
Матеріал корпусупластик
Країна виробникКитай
Вхідна напруга220 В