Укр
Рус

Код товару: AR_3015567
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP72-12 - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Даний адаптер крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації.
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 6 А |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Вихідний роз'єм | 5.5 х 2.5 |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 230 г |
| Висота | 30 мм |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Глибина | 112 мм |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 48 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
605 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00