Блок живлення для систем відеоспостереження YOSO ZH120200DC - фото 1
Блок живлення для систем відеоспостереження YOSO ZH120200DC
Код товару: AR_3015600
Про товар
Типвилочний
Вихідна напруга12 В
Вихідний струм2 А
Вихідна потужність24 Вт