Укр
Рус


Код товару: AR_3001111
Оригінальний блок живлення для ноутбука – це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги, навіть при ударах блискавки. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора на Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити термін його служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму. Потужність вибраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати живленням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
Оригінальний блок живлення комплектується адаптером для мережі 220 Вольт евростандарта.
Список альтернативних партномерів:
A1244, A1398 (2012), MD506
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | MagSafe |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 14.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.1 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | A1244, A1398 (2012), MD506 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 582 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00