Укр
Рус




Код товару: AR_3001087
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 382021-002, 384019-001, 384020-001, 384020-003, 384021-001, 384021-002, 391172-001, 391173-001, 409992-001, 463553-001, 463955-001, ED495AA, HP-AP091F13, HP-AP091F13LF, HP-AP091F13LF SE, KG298AA#ABA, PA-1900-08H2, PA-1900-08HN, PA-1900-18H2, PP014H-S, PPP |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
948 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00