Укр
Рус



Код товару: AR_3001130
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Apple, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 96 Вт
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Сумісність з моделями ноутбуків | AirPods Pro Gen 2, Apple MacBook Retina 12" (2015), Apple Vision Pro, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, MacBook Air 13" (2018), MacBook Air 13" (2019), MacBook Air 13" (2020), MacBook Air 13" (2022), MacBook Air 13" (2024), MacB |
| Ширина | 130 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 271 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00