Укр
Рус





Код товару: AR_3001132
Зарядний пристрій для ноутбука DIGITUS з роз'ємом USB-C і технологією GaN потужністю 100 Вт — потужний, компактний і легкий. Він сумісний з більшістю моделей ноутбуків та багатьма іншими пристроями з роз'ємом USB-C і ідеально підходить для використання в якості другого джерела живлення в офісі, під час подорожей або вдома. Завдяки технології GaN зарядний пристрій надзвичайно ефективний і заряджає ваші пристрої швидше, ніж звичайні зарядні пристрої, крім того, він оснащений інтелектуальною системою захисту, яка запобігає перегріванню, перезаряджання та короткому замиканню, захищаючи таким чином ваші пристрої.
Особливості:| Вид | ліцензійний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Висота | 110 мм |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 5 А |
| Глибина | 40 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 180 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00