Укр
Рус

Код товару: AR_3005920
Блок живлення GAMEMAX 500W (GM-500) має особливості: потужність 500 Вт, тип кабелів немодульні, тип роз'єму підключення до материнської плати ATX 20 + 4pin, охолодження вентилятор. Кількість SATA - 2, кількість 4-pin CPU - 1 шт., кількість 6-pin PCI-E - 1 шт. Є також стабілізація напруги, захист від перевантаження і захист від короткого замикання. PFC модуль - активний.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 500 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 20A |
| OutputСurrent +12V2 | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 1x6 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 306 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00