Укр
Рус












Код товару: AR_3005993
GameMax GP-750 — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність поряд із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудовою ціною.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блока живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V V2.31 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Захист від | OLP (захист від перегрузок), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 85 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 958 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00