Укр
Рус






Код товару: AR_3005939
TFX, 400 Вт, 20+4 pin, CPU - 1x4 4pin, GPU - 1x6 pin, SATA - 3, Peripheral - 3, 1x80 мм, 175 х 85 х 65 мм
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | TFX |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 175 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 1x6 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 1x4 4pin |
| Розмір, мм | 175 х 85 х 65 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 150 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00