Блоки живлення для ноутбука PowerPlant AS50F4817 - фото 1
Блоки живлення для ноутбука PowerPlant AS50F4817 - фото 2
Блоки живлення для ноутбука PowerPlant AS50F4817 - фото 3
Блоки живлення для ноутбука PowerPlant AS50F4817
Код товару: LE_2220023
Про товар
Тип: Блоки живлення для ноутбука
Підключення: мережа
Потужність, Вт: 50
Вихідна напруга, В: 19
Вихідний струм, А: 2,64
Сумісність: Asus
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Asus
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
2.64 А
Вихідна потужність
50 Вт
Продавець
Lemko
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-11%