Бра Brille BL-717W/15W WW BK/G - фото 1
Бра Brille BL-717W/15W WW BK/G - фото 2
Бра Brille BL-717W/15W WW BK/G - фото 3
Бра Brille BL-717W/15W WW BK/G - фото 4
Бра Brille BL-717W/15W WW BK/G - фото 5
Бра Brille BL-717W/15W WW BK/G
Код товару: BR_1332517
Про товар
Бра світлодіодне BL-717W/15W WW BK/G - це сучасний світильник золотистого та чорного кольору з незвичайним оригінальним дизайном. Модель підійде для спальні або вітальні. Габарити світильника: висота - 300 мм, ширина - 200 мм. Бра являє собою комбінацію геометричних фігур круглої форми, які обладнані високоякісними світлодіодами загальною потужністю 15 Вт, що випромінюють тепле біле світло. Діоди генерують світловий потік з віддачею 80 лм/Вт. ЛЕД джерела дуже економні й мають тривалий термін експлуатації. Бра створює світловий потік з високим індексом передачі кольору (> 80Ra). Ступінь захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи - ІР20. Призначено для використання в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Дизайн бра робить його відповідним для інтер'єрів, оформлених в різних стилях.