Укр
Рус

Код товару: AR_3017761
| Тип | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Мінімальна температура | 60 °C |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 3 рівні |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 234 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00