Укр
Рус



Код товару: AR_2998073
Чохол-сумка BeCover ECO Leather для MacBook. Чохол зроблений із якісного матеріалу, якій відрізняється приємною на дотик фактурою, завдяки чому навіть після тривалого використання він не втрачає свого первозданного вигляду. Матеріал виробу додає оригінальності зовнішньому вигляду та робить ваш чохол особливим. Чохол-конверт убезпечить ваш MacBook від різноманітних пошкоджень. В ході експлуатації ваш MacBook захищений від подряпин і потертостей, несправності при несильних ударах і падіннях.
Для ноутбуків 13"-14.2" дюймів, зовнішній замір до 36.5 х 26 х 2 см
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | магніт |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Сумісність з Apple | Macbook Pro 14" |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 36.5 х 26 х 2 см |
| Кількість основних відсіків | 1 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
879 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00