Укр
Рус









Код товару: AR_2998589
Фірмовий чохол Pixus Hammer
На відміну від універсальних чохлів, фірмовий чохол Pixus, надійно захищає планшет та просто ідеально підходить по ергономіці до планшетів Hammer. Кожна кнопка, роз'єм зарядки, навушників та задня камера будуть доступні. Більше жодних проблем з перекритими камерами та кнопками.
Елегантний мінімалізм
Елегантний мінімалізм та якісні матеріали — головна перевага цього чохла. Планшет Hammer буде не тільки надійно захищеним, а й матиме стильний вигляд.
| Тип | обкладинка |
| Сумісність з брендом | Pixus |
| Сумісність з моделями | Pixus Hammer |
| Діагональ | 10.1 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | обкладинка |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Особливості | з підставкою |
| Спосіб закриття | магніт |
| Ширина | 245 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
323 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00