Стабілізатор напруги Conter SVRH-15000VA/10500W - фото 1
Стабілізатор напруги Conter SVRH-15000VA/10500W - фото 2
Стабілізатор напруги Conter SVRH-15000VA/10500W
Код товару: BS_1724669
Про товар
Стабілізатор напруги релейний Conter SVRH-15000VA/10500W однофазний, монтажу підлоги, LED дисплей, DC150-270V, AC230±8%, 2*Shuko, Q4 підходить для однофазних мереж, з можливістю напольного монтажу. Він оснащений LED дисплеєм і працює в діапазоні вхідного напруги від 150V до 270V. Прилад забезпечує стабільне живлення електроприладів, захищаючи їх від коливань напруги.
Характеристики:
• Тип продукту: Стабілізатор напруги релейний
• Повна потужність: 15000 ВА
• Номінальна потужність: 10500 Вт
• Вхідна напруга: 150 В ~ 270 В
• Вихідна напруга: 230 В ± 8%
• Дисплей: LED
• Температура навколишнього середовища: 0 °C ~ 40 °C