Укр
Рус

Код товару: AR_3017449
Лазерна рулетка PROTESTER JP20 - сучасний портативний прилад для швидкого визначення відстаней довжиною від 0.03 до 20 метрів. Лазерна рулетка використовується в повсякденній та професійній діяльності для точних вимірів довжини предметів, а також відстаней від користувача до об'єкта або площини. Вимірювальний інструмент має оригінальний корпус у формі рулетки і компактні розміри. Далекомір оснащений кріпленням для кріплення на поясі. PROTESTER JP20 – це поєднання звичайної стрічкової рулетки 5-ти метрової довжини і далекоміра з лазером на 20 метрів, в 1 інструменті. Використання стрічки – стандартне. Щоб висунути її досить потягнути за виступаючий куточок. Після відмотування потрібної кількості стрічки та проведення вимірювання, необхідно натиснути кнопку, розташовану на передній кришці рулетки, так як вбудований фіксатор не дає стрічці згорнутися. Кнопка «затягне» стрічку всередину інструменту і Ви зможете його заховати. Щоб скористатися далекоміром, необхідно натиснути на кнопку збоку. Це запустить систему. Інтерфейс зрозумілий навіть інтуїтивно. За допомогою цієї кнопки можна вибрати одиниці вимірювання та інші налаштування. Точність отриманих даних складає +-1,5 мм. Є режим енергозбереження, що значно подовжує термін служби елемента живлення, а індикатор низького заряду своєчасно повідомить про необхідність заміни батареї.
| Тип | лазерний |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість променів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.28 кг |
| Джерело живлення | 2 x AAA (1.5В) |
| Лазерний діод | 635 нм (< 1 мВт) |
| Робочий діапазон | 0.03 - 20 м |
| Розміри | 83 х 76 х 47 мм |
| Точність вимірювання | ±1.5 мм/м |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 737 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00