Укр
Рус

Код товару: AR_3017458
Лазерний далекомір SNDWAY SW-MT4 – це високотехнологічна цифрова багатофункціональна лазерна лінійка від відомої фірми SNDWAY. Прилад гранично простий у використанні, точний у вимірах, надійний і дозволяє вимірювати відстань (довжину), площі та об'єм.
Особливості:
- Миттєвий вимір відстані, площі та об'єму натисканням однієї кнопки.
- Самокалібрування.
- Широкий діапазон виміру.
- Висока точність (±2 мм).
- Різні варіанти одиниць виміру (м/фут/дюйм).
- Автоматичний розрахунок площі та обсягу.
- Одиночний/безперервний вимір.
- Відстеження максимальної/мінімальної відстані (відображення).
- Встановлення передньої/задньої точок відліку.
- Просте наведення з яскравою лазерною указкою.
- Великий багаторядковий (4 рядки) РК-дисплей.
- Технологія автоматичного виправлення та повідомлення про помилки.
- Індикація зумером (наявність звукових сигналів).
- Індикація стану батареї.
- Захист IP54 (захист від пилу та бризок).
- Функція автоматичного/ручного вимкнення живлення.
- Компактний та зручний дизайн.
- Сертифікат CE, ROHS, FCC.
Технічні характеристики:
- Діапазон виміру: 0,05~40 м.
- Точність: ±2 мм.
- Клас лазера: Клас II.
| Тип | лазерний |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість променів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Автоматика відключення | 3 хв |
| Вага | 0.1 кг |
| Джерело живлення | 2 x AAA (1.5В) |
| Робочий діапазон | до 40 м |
| Розміри | 104 х 48 х 25 мм |
| Точність вимірювання | ±2 мм/м |
| Функції | вимірювання за теоремою Піфагора, функція утримання виміряних значень, розрахунок площі, вимірювання об'єму, функція складання вимірювань, функції вирахування вимірювань, функція безперервного вимірювання |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 414 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00