ДБЖ FSP Champ 2 kVA, RM, IEC (CH-1102RS), 2000VA/1800W, Online, IECХ6,CE - фото 1
ДБЖ FSP Champ 2 kVA, RM, IEC (CH-1102RS), 2000VA/1800W, Online, IECХ6,CE
Код товару: TP_2416567
Про товар
Характеристики
Бренд
FSP
Активна вихідна потужність (номінальна)
1800 Вт
1501 - 2500 Вт
Мінімальна вхідна напруга
220 В
Максимальна вхідна напруга
300 В
Всі характеристики
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%