Душовий канал з горизонтальним фланцем Maxiflow Standart Line 60 см грати Хвиля 4022.TY050K.060.1
Код товару: SB_2445500
Про товар
Комплектація душового каналу:
  • Корпус (з горизонтальним фланцем і гідроізоляційної стрічки)
  • Ніжки
  • Затвор (подвійний гідрозатвор)
  • Решітка (поставляється в захисній п/е плівці)
Декоративна решітка даної моделі виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. Товщина стали 1 мм, вона витримує навантаження до 300 кг. На решітку нанесена захисна плівка ПЕ, знімати яку потрібно після проведення облицювальних робіт. Корпус лотка з фланцем, затвор і ніжки виготовлені з міцного поліпропілену. На фланець приклеєна блакитна герметизуюча стрічка для кращої гідроізоляції навколо самого виробу.
При установці душової лоток легко можна підлаштувати під рівень стяжки за рахунок регульованих по висоті ніжок (від 72 до 102 мм). Пропускна здатність виробу 32л/хв. Цього достатньо, щоб вода не залишалася на поверхні підлоги, а йшла в каналізацію. Лоток має горизонтальний вихід з підключенням на 50 трубу.
Характеристики душового трапа з подвійним гідрозатворів:
  • Виробник: Maxiflow
  • Країна виробник: Туреччина
  • Монтаж: На підлогу
  • Швидкість зливу: 32 літр/хв
  • Затвор: подвійний гідрозатвор
  • Випуск сифона: Горизонтальний
  • Колір: Сірий
  • Гарантія: 12 місяців
  • Фланець на корпусі: Так
  • Ширина: 7,2 см
  • Висота: від 72-102мм
  • Довжина: 60 см
  • Матеріал корпусу: Пластик
  • Діаметр випуску каналізація: 50 мм