Укр
Рус

Код товару: AR_3018089
Пиляльне полотно для циркулярних пилок Bosch Eco for Aluminium – це ідеальний вибір для надійного різання алюмінію. Повністю відшліфовані зубці гарантують плавне різання без зайвих зусиль. Ретельно підібрані зубці надзвичайно витривалі. Отвір використовується з перехідними кільцями й без них для відповідності різним розмірам.
| Робочий матеріал | алюміній, кольорові метали |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість зубів/сегментів | 96 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Товщина диска | 2.2 мм |
| Швидкість обертання | 5000 об/хв |
| Ширина пропила | 3 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 972 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00