Укр
Рус



Код товару: DU_3492465
Дитячий надувний басейн Intex Веселка, 147х33 см
Дитячий надувний басейн Intex 57422 — одна з найкращих моделей! Барвистий басейн Інтекс 57422 має дуже м'які надувні борти, які, крім комфорту, гарантують повну безпеку дитини під час ігор у воді. Наполните басейн надувними іграшками — і дитина забуде про все на світі.
• Для дітей від 2 років
• Розмір 147х33 см
• Басейн із вінілу, товщина матеріалу колі 0.20 мм; товщина матеріалу дна 0.18 мм
• 3 різнобарвні кільця
• М'яка, надувна підлога для додаткового комфорту
• Місткість води (24 см): 299л
• Ремонтний комплект
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 299 л |
| Діаметр | 143 см |
| Довжина | 143 см |
| Ширина | 143 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
825 ₴
-24%625 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00