Укр
Рус

Код товару: AR_3016425
5 режимів приготування чаю
Вбудовані пресети дозволяють правильно заварювати улюблений чай, адже для кожного виду чаю потрібна певна температура води для заварювання
Функція підтримки тепла
Гаряча або тепла вода завжди під рукою - для швидкого приготування чаю без часу на кип'ятіння або приготування дитячого харчування
Графік закипання
Створюйте власні сценарії, регулюючи частоту та час денного кип'ятіння
Точне налаштування температури 25-100 °C
Завдяки неймовірній точності до 1 °C ви можете нагріти воду до точної температури, щоб приготувати ваші улюблені напої належним чином
Відсутність контакту пластику з водою
Високоякісний скляний чайник, міцний і стійкий до плям, не вплине на здоров'я людей, допоможе зберегти природний аромат води або чаю і водночас запобігти забрудненню смаку.
12 000+ кип'ятінь
Ви можете бути впевнені, що ваш чайник вчасно вимкнеться одразу після закипання завдяки технології Strix. Контролер Strix забезпечить безпеку вашого чайника на довгі роки використання
Автоматичне вимкнення
Захист від перегріву автоматично вимикає чайник, коли вода закипає, щоб забезпечити безпеку, заощадити енергію та запобігти самозаймання чайника
Інтуїтивне сенсорне керування
Інтуїтивно зрозумілий і компактний користувальницький інтерфейс вбудований прямо в ручку, тому ви можете легко вибрати одне з попередніх налаштувань температури
Зручна світлодіодна індикація
3-кольорові світлодіодні індикатори вказують на ввімкнення, нагрівання, підтримання тепла або заварювання ваших улюблених чаїв. Завдяки зручним світловим індикаторам ви точно знатимете, коли вода буде готова!
Намотувач шнура
Тримайте свою кухню в порядку. База має вбудований відсік для зберігання шнура, щоб його можна було заховати, коли це необхідно
Працюйте з будь-якої точки світу
Просто увімкніть чайник дистанційно, встановіть точну температуру або налаштуйте розклад роботи в додатку.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Матеріал корпусу | скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від включення без води, автовідключення при знятті з підставки, від перегріву |
| Особливості | підтримка температури, підсвічування корпусу, звуковий сигнал, відсік для зберігання шнура, світловий індикатор, терморегулятор |
| Smart-управління | є |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.15 кг |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C, 100°C, 80°C, 40°C, 70°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.1 х 15.8 х 22.3 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24 х 18.7 х 22.2 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 640 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00