Укр
Рус

Код товару: AR_3016411
Електрочайник Ardesto EKL-F18B створений для любителів класики: його корпус виконаний в чорному кольорі, що надає загальному дизайну стильні нотки. Конструкція представленого електричного чайника базується на зручній поворотній підставці, здатної подавати електрику до нагрівального елементу. Від неї підведено мережевий кабель, тому сам резервуар з водою не має проводів і може обертатися на всі боки безперешкодно. Запобіжний механізм у вигляді Strix-контролера здатний забезпечити своєчасне відключення пристрою, захистивши його від перегріву. Чайник відключиться, якщо всередині не буде води, якщо вона досягла кипіння, якщо можливий загальний перегрів.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | подвійна стінка, світловий індикатор |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.15 кг |
| Вага в упаковці | 1.14 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 23 х 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26 х 16 х 23 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 070 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00