Укр
Рус

Код товару: AR_3016481
Міцний та якісний корпус із пластику – це про електричний чайник AU 3337. Потужний нагрівальний елемент забезпечує кип'ятіння води за лічені хвилини. Завдяки індикатору рівня води Ви завжди знатимете, скільки залишилося рідини всередині чайника. Кришка відкривається за допомогою кнопки на ручці, що запобігає можливості обпектися парою.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л, 1 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт, 1000 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підсвічування корпусу, світловий індикатор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 x 11 x 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 19 x 19 x 19 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
559 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00