Укр
Рус

Код товару: AR_3016504
ШВИДКЕ ЗАКИПАННЯ
Екологічно безпечний скляний чайник із приємним блакитним підсвічуванням закип'ятить 1.8л води менш ніж за 7 хвилин. Дисковий нагрівальний елемент з нержавіючої сталі простий у догляді і не піддається корозії.
БЕЗПЕЧНЕ ВІДКРИТТЯ КРИШКИ
Кнопка відкривання кришки чайника розташована на кришці. При натисканні на кнопку відбувається легке відкривання кришки. Досить великий діаметр вхідного отвору додає зручність та спрощує процес чищення чайника. Широкий носик дозволяє наливати воду, не відкриваючи кришку.
БЕЗПЕЧНА РОБОТА
Кнопка увімкнення чайника для зручності розташована на ручці. Після закипання води чайник вимикається автоматично. Цей чайник має захист від сухого кипіння.
ОБЕРТАННЯ НА 360 ГРАДУСІВ
Обертання навколо осі на 360 градусів додає зручності у використанні, дозволяє ставити і знімати чайник з бази в будь-якому положенні.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Матеріал корпусу | скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Колір | прозорий, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 22 х 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25 х 20 х 20 см |
| Довжина кабелю | 0.5 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
696 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00